Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Левски Г
128 000 €
250 346.24 лв.

(2 246 €, 4 392.79 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:22 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 9 пъти.
Площ:
57 m2
Етаж:
8-ми от 9
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

ЕРА Вива продава двустаен апартамент в близост до метростанция 'ген.Владимир Вазов', кв.Левски Г в гр.София. Предлаганото жилище е с площ 57.36 кв.м. /48.79 кв.м. чиста площ/. Разположено е на осми етаж от общо девет във вход А и се състои от входно антре /3.5 кв.м./, дневна с трапезария /17.40 кв.м./, спалня /11.50 кв.м./, баня с тоалетна /3.70 кв.м./ и тераса /5.00 кв.м./. Изложението е западно.

Жилището се издава завършено по БДС - на шпакловка и замазка, с поставена входна врата. Сградата ще бъде построена с висококачествени материали. Фасадата ще бъде изпълнена с 10 см. топлоизолация, дограмата ще бъде от 5-камерен немски РVС профили, с троен стъклопакет с нискоемисионно стъкло. Входна врата на апартамента блиндирана със секретна брава Солид 55 . Има възможност за закупуване на открито паркомясто, подземно паркомясто, партерен или подземен гараж.

Сградата се намира на пешеходно разстояние от новоизграждащата се метростанция ген.Владимир Вазов ,199 Основно Училище 'Св. Апостол Йоан Богослов' и 130 СУ Стефан Караджа , общински детски градини, ДГ 92 Мечта и ОДЗ 91 Слънчев кът'. В близост се намират супермаркети, банки, аптеки, детски площадки и спортни съоръжения.
Особености
Тухла
За контакт:
0885403040
Агенция:
ЕРА ВИВА
0885403040
ЕРА ВИВА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
eravivasofia.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, кв. Дървеница, ул. 'Пловдивско поле' 15, вх.Б, партер